Menu Zavřeno

Lifestyle Newborn ostrava

Lifestyl Newborn mám jako téma velmi ráda. Měla jsem příležitost nafotit tuto mladou, krásnou rodinu v jejich domácím prostředí. Byl to zážitek plný dojemných a nezapomenutelných momentů. Bylo to jako ponořit se do intimitního světa nově vzniklé rodiny, kde jsem měl tu čest zachytit jejich první okamžiky spolu.

Jejich domov byl plný tepla a lásky, což vytvářelo ideální prostředí pro toto focení. Atmosféra byla klidná a uvolněná, což bylo důležité pro komfort miminka i rodičů. Při fotografování jsem byla ohromena těmi pyšnými pohledy obou rodičů.

Rodiče byli plní lásky a hrdosti na svého malého potomka. Jejich úsměvy, pohlazení a něžné pohledy na dítě byly dojemné a dovedly mě do jejich světa. Bylo vidět, jak se nová role rodičů na nich podepsala, a byl to krásný pohled.

Focení bylo plné spontánních momentů. Miminko plakalo, usmívalo se, spalo, a já jsem se snažila zachytit každý z těchto výrazů a okamžiků. Fotografování nebylo o postavení do určitých pozic, ale spíše o zachycení těch pravých a autentických momentů.

Celý zážitek byl pro mě velmi dojemný a emotivní. Bylo krásné vidět, jak se nová rodina propojuje a jak se novorozenecký člen stává středem jejich pozornosti. Fotografie, které jsme vytvořili, budou pro tuto rodinu vzácným pokladem, který jim připomene tyto první kouzelné chvíle, kdy se stali rodiči svého prvního dítěte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *