Menu Zavřeno

Naplnění láskou: Rodinná fotografie plná krásných okamžiků

Mám to štěstí, že se mohu pohybovat ve světě rodinné fotografie a zachycovat ty nejkrásnější okamžiky pro mé klienty. Jedno takové focení mě zvlášť zaujalo a vtisklo mi úsměv na tváři na dlouhou dobu. Byla to rodina, která byla plná krásných lidí a laskavých srdcí. Všechny členy rodiny spojovala jedna věc – láska. Fotky byly plné teplé rodinné atmosféry, kterou jsme společně prožívali během naší procházky venku.

Rodiče byli zřejmě do sebe velmi zamilovaní a jejich láska byla nakažlivá. Bylo vidět, jak se na sebe usmívají a jak drží ruce, když kráčeli spolu. Jejich láska byla jako magnet, který přitahoval pozornost. Starší chlapeček byl nádherným zpestřením focení. Plný energie a radosti se bavil na louce, kde jsme byli. Hrál si, skákal a rozesmíval nás všechny svými nezbednými výstřelky. Bylo skvělé sledovat ho, jak si užívá přítomnost svých rodičů a celou tu procházku.

A malé miminko? No, to bylo jen roztomilé. Po celou dobu se chovalo jako malý model, roztomile pozovalo na fotky. S jemným úsměvem na tváři
a bezstarostným výrazem nám dodávalo ten správný dárek na fotografiích.

Během focení jsme se všichni nasmáli a společně jsme si to užili. Bylo vidět, že tahle rodina má spolu neskutečně silné pouto a že si všichni tyto chvíle nesmírně váží. Byla to pro mě velká čest, že jsem mohla tuto rodinu poznat a zachytit jim vzpomínky na tyto krásné chvíle. Fotografie jsou jen záznamem, ale ta láska a radost, kterou jsem cítila během focení, to bylo něco opravdu zvláštního.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *