Menu Zavřeno

Rodinné vánoční focení v ateliéru

Byla to krásná nedělní odpoledne, kdy jsem se rozhodla, že vytvořím ilustrační fotky pro tento web. A protože se blíží Vánoce, rozhodla jsem se pro vánoční tématiku. Chtěla jsem zachytit tu jedinečnou atmosféru očekávání a radosti, která předchází Vánocům.

Můj partner se okamžitě nabídl, že mi bude asistovat, a navíc jsem měla štěstí, že se k nám přidala i moje sestra s jejím přítelem. Společně jsme se pustili do příprav. Věděla jsem, že to bude náročná práce, ale byla jsem nadšená, že mohu zachytit tyto okamžiky pro naši rodinnou paměť.

Ateliér jsme zařídili s vánočními dekoracemi a světly. Ačkoliv jsme neměli stromeček, podařilo se nám vytvořit úžasnou vánoční atmosféru. Svíčky a malé vánoční ozdoby dodaly ateliéru ten správný nádech. Bylo to jako malé kouzlo.

Naše malá holčička byla středem pozornosti. Bylo jasné, že to pro ni bylo velké dobrodružství. Museli jsme použít všechny rodičovské triky, abychom ji udrželi na místě. Zpívali jsme písničky, ukazovali jí dárky, a dokonce jsme si hráli na Santa Clause, abychom ji rozveselili. Naštěstí se nakonec uklidnila
a začala se smát a radovat z celé té atmosféry kolem sebe.

Můj fotoaparát zachycoval každý moment. Snažila jsem se zachytit ty pravé okamžiky radosti, překvapení a lásky, které jsme prožívali. Když jsem později prohlížela fotografie, byla jsem nadšená. Byly to nádherné snímky, které přesně vyjádřily tu vánoční atmosféru.

Celé odpoledne bylo náročné, ale zároveň naplněné radostí a láskou. Bylo nám jasné, že jsme vytvořili něco zvláštního, co si budeme pamatovat a co nás bude těšit každým rokem, kdy se budeme na tyto fotografie dívat. Fotografování naší rodiny pro vánoční ilustrace bylo pro mě nejen prací,
ale i krásným zážitkem, který nám připomněl, jak důležitá je rodina a jak důležité jsou tyto společné okamžiky radosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *